Wróć do strony głównej

Blog

29 stycznia 2022

O nas

Street Art to zespół kreatywnych ekspertów, absolwentów i mgr. Public Relations - działających wspólnie od 2014 roku. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i powerem! Nieszablonowe wizje, etos pracy i wytrwałość w dążeniu do celu sprawiły, że coraz więcej firm powierza nam swoje budżety (zakładka "zaufali nam").
 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Na swoim koncie mamy już kilkaset udanych współprac z markami.

 

Stawiamy na jakość i trwałe relacje z klientami. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, bo praca to nasza pasja. Na stronie www prezentujemy kilkanaście przykładowych projektów. Od początku działalności wyprodukowaliśmy m.in: kilkanaście tysięcy fotografii (od kulinarnych, wizerunkowych, po produktowe), ponad 300 video odcinków kulinarnych (emitowanych m.in w Onecie, na Wp, oraz Interii), 3 książki kulinarne (dla wydawnictwa Pascal, marek Wipasz oraz Polomarket), pracowaliśmy też na planach telewizyjnych programów rozrywkowych (m.in "Zakupy pod kontrolą", "Celebrity Splash", "Super Pies", "Domy Gwiazd", "Eska Tv"), doradzamy też wizerunkowo osobom publicznym. Prowadzimy social media od mikro do makro przedsiębiorstw oraz gwiazd. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „oferta”, gdzie prezentujemy nasz zakres usług i możliwości współpracy.

 

Zależy nam na sukcesie naszych klientów – bo dzięki temu możemy realizować swoje pasje. Sprawdź nasze dotychczasowe projekty (zakładka "portfolio") – nie chcemy się rozpisywać – wolimy działać!